לוח הופעות וארועים*** שימו לב: המופעים יתקיימו בהסינקופה-בר (רח' כיאט 5 - פינת נתנזון, העיר התחתית) אלא אם צויין אחרת ***

שבת 11.7 | 21:30 | כניסה: 63/70 ש"ח

יהלי סובול - מופע סולו!

יהלי סובול, יוצר שהמילים שלו שרות והמנגינות שלו מדברות. מהאמנים-יוצרים הבולטים והחשובים במוסיקה הישראלית, בזכות קול חד וברור, ובעיקר ייחודי ומקורי, בין אם זה כיוצר המרכזי בהרכב המיתולוגי מוניקה סקס, כאמן סולו וכסופר מוערך.
במופע משלב יהלי את המיטב מכל האלבומים שיצר עם מוניקה סקס ולבד, מ"פצעים ונשיקות" ועד "ריצות ארוכות", יחד עם שירים שכתב לאמנים אחרים כמו יזהר אשדות, אריק אינשטיין ויהודית רביץ. אליהם מתלווים סיפורים וגרסאות כיסוי לאמנים שהשפיעו עליו, בהופעה חיה מאוד, דינמית, משתנה ותמיד חד פעמית!
בין השירים שיבוצעו במופע: "מכה אפורה", "השמלה ממדריד", "איש קש", "סוס", "שנים חסומות", "מנגינה", "כל יום קצת", "מספיק בנאדם" ועוד
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/yali.sobol.fanpage/שישי 17.7 | 22:00 | כניסה: 84/90 ש"ח

אריק ברמן - מופע סולו!

אריק ברמן, מהקולות המעניינים, המקורים והמבטיחים בשורת המוזיקאים בארץ.
לאחר חמישה אלבומים ואין ספור להיטים, מגיש אריק מופע מהוקצע עם שירים שכולנו מכירים.
בין השירים: "הגשמה עצמית", יום חדש נפלא", "המתוקות האחרונות", "מה עוד ביקשת", "לא הצלחתי להתאהב בך בשישית", "שער שש", "גרביטציה" ועוד.
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/ericbermanofficialחמישי 13.8 | 22:00 | כניסה: 53/60 ש"ח

עומר נצר - מופע דואו!

עומר נצר, מהמוזיקאים והיוצרים המעניינים והמסקרנים, חוזר לסינקופה! אלבומו הראשון GOODBYE SONG הניב להיטים גדולים אשר הושמעו ללא הרף בתחנות הרדיו, בזמן שעומר מופיע ברחבי הארץ באולמות מלאים עד אפס מקום, והשתתף בפסטיבלים בארץ ובחו"ל.
אלבומו השני - SWEET MISTAKE מוכיח שהרף הגבוה אליו הגיע באלבומו הראשון, לא רק מוצדק אלא גם ממתג את עומר כאחד המוזיקאים החשובים שיש לנו עם נוכחות ווקאלית עצומה.
לקראת אלבומו השלישי, יוצא עומר בסיבוב הופעות חדש, עם עיבודים חדשים ללהיטיו משני האלבומים כגון: Angel, Couldn't love you more, goodbye song, Trouble Maker ועוד רבים וטובים.
עם עומר על הבמה: רז טובול (הפיל הכחול) - כלי הקשה
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/omernetzermusicשבת 29.8 | 21:30 | כניסה: 73/84/90 ש"ח

רונה קינן - מופע סולו!

לאחר שקצרה שבחים על אלבומה 'זמן התפוז' רונה קינן יוצאת לסיבוב הופעות ארצי.
האלבום, פרי שיתוף פעולה ראשון עם המפיקים תום דרום ותמיר מוסקט, זכה לחיבוק חם מתחנות הרדיו, מהביקורות ומהקהל, עם שירים כמו "מות התפוז" ו-"הזמן הזה" שהפכו לקלאסיקות מיידיות.
חמושה בשירים חדשים מתוך האלבום "זמן התפוז", ללא גיבוי של נבחרת נגנים גדולה, עם גיטרה אקוסטית, כלי הקשה ולופר, רונה מציעה מבט אל לב השירים שלה, אל מקום חשוף וראשוני, בעזרתו היא מייצרת דיאלוג בלתי אמצעי ומיוחד עם הקהל שלה. לצד חשיפה של שירים חדשים מתוך האלבום החדש, המופע יעבור דרך תחנות משמעותיות בעשיה המוזיקלית של רונה, החל מהלהיטים מאלבומי הסולו שלה, כמו "מבול", "לחיות נכון", "עיניים זרות" ו-"אתה מתעורר", דרך שיתופי הפעולה הרבים והפוריים שלה לאורך השנים, עם שירים כמו "הריקוד המוזר של הלב" ו-"בדרך הביתה", ועד לפרשנויות המיוחדות שלה לקלאסיקות עבריות, מראשית הזמר העברי ועד לפופ של שנות התשעים.
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/ronakenan
TOP OF PAGE