לוח הופעות וארועים

• לא ניתן להזמין או לקנות כרטיסים מראש • הקופה נפתחת כחצי שעה לפני כל ארוע • הכרטיסים נמכרים רק למי שנמצא במקום פיזית כך שכל הקודם זוכה
• באירועים בהם מופיעים שני מחירים תינתן הנחת סטודנטים (בהצגת כרטיס סטודנט בלבד) •

*** שימו לב: המופעים יתקיימו בהסינקופה-בר (רח' כיאט 5 - פינת נתנזון, העיר התחתית) אלא אם צויין אחרת ***






יום ה' 27.4 | 22:00 | כניסה: 35/50 ש"ח

הילה רוח - "רופאה במערב"

הילה רוח, מהקולות האמיצים והמיוחדים שצמחו בסצנה המקומית בשנים האחרונות, שיחררה בשנה האחרונה את אלבום הסולו "רופאה במערב", שזכה לביקורת מהללות. בימים אלו הילה מופיעה ברחבי הארץ עם שירי אלבום הסולו שלה ושירי להקת "כלבי רוח" שהנהיגה במשך 5 שנים בעיבודי דואו מיוחדים.
הילה רוח - שירה, גיטרה חשמלית, בס
יונתן לויטל - גיטרות, בס

מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/yossizabariofficial




יום ה' 4.5 | 22:00 | כניסה: 53/60 ש"ח

דן תורן מארח את ג'נגו

דן תורן מציין שלושים(!) שנות יצירה באלבום האוסף הכפול "לא ארזתי לבד". לאורך השנים כתב, הלחין, ניגן, יצר, הקים וחי את סצנת המוזיקה הישראלית. הוא הפיק ושיתף פעולה עם רשימה מפוארת של אמנים מובילים במקביל ליצירה האישית שלו ולהשתתפותו בפרויקטים מוסיקלים רבים. הוא כתב פופ לרמי קליינשטיין, עשה בלאגן עם דנה ברגר, עשה ראפ בשונרא, ניגן רוקנ'רול עם מאור כהן פיטר רוט וג'נגו, אלטרנטיב עם ברי סחרוף, הבריח מכס עם זאב ז'בוטינסקי, עף עם סופרמן והרשימה עוד ממשיכה...
עם חמישה אלבומים מאחוריו (שלושה עם הלהקה ושניים סולו) ג'נגו היה כבר משנות ה-90 חלק מהסצנה האלטרנטיבית בישראל. בין לבין ניגן בהרכבים כמו תערובת אסקוט, תופעת דופלר והאחים פורטיס ובתחילת שנות ה־2000 ניהל את הלייבל שלו, פאסט מיוזיק. לאחרונה חזר ג'נגו לנגן ולהופיע עם ההרכב המקורי וכן עם גבע אלון בלהקתם Vegan Friendly. בין השירים בהופעה: "ביום של הפצצה" (רמי קליינשטיין), "בך לא נוגע" (יהודית רביץ), "מפנה מקום" (ברי סחרוף), "היא אוהבת" (פיטר רוט), "לבן על לבן", "אימפריות נופלות לאט" ועוד רבים וטובים.
דן תורן - שירה גיטרה מפוחיות והרבה שירים שאתם מכירים
ג'נגו - שירה, גיטרה, בס

איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת




יום ה' 11.5 | 22:00 | כניסה: 53/60 ש"ח

יהלי סובול - "ריצות ארוכות"

מופע אקוסטי

יהלי סובול, יוצר שהמילים שלו שרות והמנגינות שלו מדברות. מהאמנים-יוצרים הבולטים והחשובים במוסיקה הישראלית, בזכות קול חד וברור, ובעיקר ייחודי ומקורי, בין אם זה כיוצר המרכזי בהרכב המיתולוגי מוניקה סקס, כאמן סולו וכסופר מוערך. כעת יוצא יהלי בסיבוב הופעות המלווה את יציאת האלבום החדש "ריצות ארוכות" בהפקה מוסיקלית של אסף אמדורסקי. באלבום החדש עשרה שירים מקוריים חדשים, שנוגנו והוקלטו 'לייב' באולפני אנובה, ומוקססו תוך שימוש באמצעים אנלוגיים, על מנת להשיג צליל חם, המסתמך על נגינה וביצוע אותנטיים. בנוסף להפקה המוזיקלית אסף אמדורסקי ניגן תופים בכל שירי האלבום. ההופעה משלבת בין שירים מאלבומי הסולו של יהלי, השירים החדשים וכמובן השירים האהובים של מוניקה סקס. על הבמה עם יהלי - זואי פולנסקי בגיטרות.
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/yali.sobol.fanpage


ארועי אפריל 2017 בסינקופה-בר