לוח הופעות וארועים*** שימו לב: המופעים יתקיימו בהסינקופה-בר (רח' כיאט 5 - פינת נתנזון, העיר התחתית) אלא אם צויין אחרת ***

שישי 12.4 | 22:00 | כניסה: 60/70 ש"ח

אלון עדר - מופע אקוסטי

אחרי הפריצה הגדולה עם "קצת אהבה לא תזיק", "שיר לאמא" ו"אישה שלי" שהפכו את אלון עדר לאחד היוצרים הבולטים במוזיקה הישראלית, מציג עדר מופע אקוסטי מהפנט עם גיטרה, פסנתר ואלון עדר אחד.
עם "אישה שלי" השתלב מהר בנוף הפלייליסטים, ו"חוזר ועולה שם" שהפך להמנון הופעות, ממשיך עדר לחרוש את הארץ בהופעות ולפזר אבקת קסמים של מוזיקה משובחת.
אלון מביא איתו לבמה רגישות אינסופית וניסיון מוסיקלי עשיר, רוקנרול קלאסי המושפע מהרוק המתקדם של שנות השבעים בישראל בשילוב מוזיקה אלקטרונית ושחורה, לצד שירי משוררים מלאים בהומור. הכישרון מתפרץ בחן ואמת שיוצאים בכל פעם, והופכים כל הופעה לשיכרון חושים של אהבת מוסיקה, רגש ומקצב מסחרר ועשיר.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/alon.eder.and.bandחמישי 25.4 | 22:00 | כניסה: 53/60 ש"ח

עומר נצר - מופע סולו

עומר נצר, מהמוזיקאים והיוצרים המעניינים והמסקרנים, הוציא סינגל ראשון Whiskey מתוך אלבום שלישי שבדרך. את השיר כתב והלחין עומר ואילו ההפקה המוזיקלית הופקדה בידיו של גל פדה. השיר מדגיש את הווקאליות הייחודית של עומר וכובש את האוזן מהאזנה ראשונה. עם יציאת השיר הראשון, יוצא עומר בסיבוב הופעות חדש, עם עיבודים חדשים ללהיטיו משני האלבומים כגון: Angel, Couldn't love you more, goodbye song, Trouble Maker ועוד רבים וטובים.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/omernetzermusicשישי 3.5 | 22:00 | כניסה: 63/70 ש"ח

מיכל שפירא בעקבות איימי וויינהאוס

מיכל חוזרת לסינקופה-בר בחיפה, עיר הולדתה, למופע אינטימי, שישלב את להיטיה הגדולים של איימי וויינהאוס (בשילוב הסיפורים הקטנים שמאחורי השירים) לצד שירים מהאלבום החדש שלה, קאברים, מחזות זמר, קלאסיקות ג'אז ועוד ועוד... מה שהתחיל כביצועים מיוחדים ומקוריים של מיכל לשיריה של ווינהאוס שיצאו מתוך אהבה גדולה לאיימי והזדהות עמה, הפך מהר מאוד למופע שלם שרץ כבר כמה שנים בהצלחה גדולה. בליווי הפסנתרן תמיר ליבוביץ'.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/michalsmusic


ארועי אפריל 2019 בסינקופה-בר