לוח הופעות וארועיםשימו לב: המופעים מתקיימים בתיאטרון הסטודיו
בית הכט (רוטשילד) שד' הנשיא 142

שישי 29.4.22 | 22:00 | כניסה: 75/85 ש"ח

רונית שחר - מופע סולו

רונית שחר, זמרת ויוצרת מוערכת, לקראת אלבום שביעי. היא נחשפה לקהל הרחב לראשונה כשהשתתפה כגיטריסטית וזמרת במופע ובאלבום "ירח" של שלמה ארצי. אלבומה הראשון "שלום לתמימות" זכה למעמד של אלבום זהב ופלטינה ורונית זכתה בפרס מלחין השנה של אקו"ם. מלבד היצירה האישית והיותה זמרת, יוצרת וגיטריסטית, רונית גם מעבדת ומפיקה מוזיקלית ומעבירה סדנאות כתיבה והלחנה. במרוצת השנים שחר כתבה ושיתפה פעולה גם עם אומנים רבים אחרים. במופע היא תבצע שירים מכל התקופות, ביניהם: "נורית", "ועכשיו ניגע", "תמיד זה בינתיים", "אהוב יקר", "שלום לתמימות", "שילחי אותו", "רחל" ועוד.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת
www.facebook.com/RonitShahar1שישי 13.5.22 | 22:00 | כניסה: 85/95 ש"ח

ערן צור - מופע אקוסטי

ערן צור, משורר הרוק, מגיע ביום שישי ה-13 למופע בו הוא יציג את מיטב שיריו במעטפת מיוחדת אינטימית ואקוסטית.
הוא יגיש שירים מכל התקופות: להקת טאטו, כרמלה גרוס ואגנר, תקליטי הסולו ופרוייקטים מיוחדים וכן חומרים מאלבומו האחרון "המסלול המואר".
"כרמלה גרוס ואגנר", "לילות של ירח מלא", "תמונה אימפרסיוניסטית", "פרפרי תעתוע", "ערב ב' כסלו", "המסלול המואר" הם רק חלק מהשירים שמנגן ערן צור במופע.
ערן מלווה את עצמו בבס וגיטרה. מופע מיוחד ומרגש.
מכירה מוקדמת
www.facebook.com/eran.zur.pageחמישי 2.6.22 | 22:00 | כניסה: 60/70 ש"ח

שני פלג - סולו חשמלי

שני פלג היא מהקולות הבולטים והמיוחדים בנוף המוזיקלי המקומי בעשור האחרון. עם שני אלבומים רבי תשבחות מאחוריה ובדרך לאלבום השלישי, היא מגיעה לראשונה לסטודיו להופעת סולו חשמלי אינטימית ומיוחדת.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת
www.facebook.com/peleg.shani
TOP OF PAGE