לוח הופעות וארועים*** שימו לב: המופעים יתקיימו בהסינקופה-בר (רח' כיאט 5 - פינת נתנזון, העיר התחתית) אלא אם צויין אחרת ***

שישי 14.12 | 22:00 | כניסה: 63/70 ש"ח

רונית שחר - מופע סולו!

הזמרת-יוצרת רונית שחר, אחת מזמרות הרוק הישראלי המוערכות בארץ. ?כשמאחוריה חמישה אלבומי סולו, מגוון שיתופי פעולה מוסיקליים ודרך ארוכה אל לב הקהל הישראלי, ועם צאת אלבומה השישי "לרדוף אחרי הרוח", היא חוזרת לסינקופה למופע סולו אינטימי. במופע תבצע רונית את מיטב שיריה לצד שירי האלבום החדש, ביניהם: "שלום לתמימות", "אהוב יקר", "נורית", "תירגעי עכשיו", "להתחיל להמשיך", "ועכשיו ניגע", " כאן זה לא אמריקה", "מנוחת הלוחם" ושירים נוספים שכתבה גם לאחרים.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/RonitShahar1ראשון 16.12 | 21:00 | כניסה: 53/60 ש"ח

בועז כהן ומשה בן יוחנה בהופעה

בועז כהן שדרן, פסנתרן, כותב. עורך ומגיש "משמרת לילה" ב-אקו99, מחבר הספרים "סיפורים קטנים, תקליטים גדולים" ו"וכשאפתח את הדלת". משה בן-יוחנה – כותב ומלחין. יוצר האלבום "אתה ואני ומיטל" מתוכו השירים "חבל שלא באת לים", "תיכננו שתגיעי בקיץ" ו "נוסע תמים" בהפקתו של עמיר לב. השניים חוברים לערב מרגש ומיוחד ויוצרים הופעה ישראלית מקורית
משה בן יוחנה – גיטרה, שירים ושירה / בועז כהן – פסנתר וסיפורים
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/moshebenyohanaחמישי 20.12 | 21:30 | כניסה: 63/70 ש"ח

ערן צור - מופע סולו!

ערן צור, משורר הרוק מציג במופע זה את מיטב שיריו במעטפת מיוחדת אינטימית כשהוא מלווה עצמו בגיטרה ובס. הוא יגיש שירים מכל התקופות: להקת טאטו, כרמלה גרוס ואגנר, תקליטי הסולו ופרוייקטים מיוחדים וכן חומרים מאלבומו האחרון "המסלול המואר". "כרמלה גרוס ואגנר", "לילות של ירח מלא", "תמונה אימפרסיוניסטית", "פרפרי תעתוע", "ערב ב' כסלו", "המסלול המואר" הם רק חלק מהשירים שמנגן ערן צור במופע.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/eran.zur.pageשישי 28.12 | 22:00 | כניסה: 63/70 ש"ח

מיכל שפירא בעקבות איימי וויינהאוס

מיכל תגיע לסינקופה-בר למופע אינטימי, שישלב את להיטיה הגדולים של איימי וויינהאוס (בשילוב הסיפורים הקטנים שמאחורי השירים) לצד שירים מהאלבום החדש שלה, קאברים, קלאסיקות ג'אז ועוד ועוד... מה שהתחיל כביצועים מיוחדים ומקוריים של מיכל לשיריה של ווינהאוס שיצאו מתוך אהבה גדולה לאיימי והזדהות עמה, הפך מהר מאוד למופע שלם שרץ כבר כמה שנים בהצלחה גדולה.
בליווי הפסנתרן תמיר ליבוביץ'.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/michalsmusic


ארועי דצמבר 2018 בסינקופה-בר