לוח הופעות וארועים*** שימו לב: המופעים יתקיימו בהסינקופה-בר (רח' כיאט 5 - פינת נתנזון, העיר התחתית) אלא אם צויין אחרת ***

שבת 23.12 | 22:00 | כניסה: 63/70 ש"ח

קטיפה שחורה

מוסיקה אירית וקלטית

בכירת הלהקות האיריות בארץ בהרכב משובח, הכולל את מיטב הנגנים בתחום. הלהקה מנגנת מוזיקה אירית וקלטית מאזורים שונים (אירלנד, סקוטלנד, קנדה, ברטאן, גליסיה) בדגש על מוזיקה שנכתבה בימינו ושירים, ויוצרת חוויה מוזיקלית עשירה, מרגשת ומסעירה.
אורי שלייפר - כינור, שירה
פיליפ חריפקוב - חליל, חליליות איריות
מורן מייזלס - קלידים, מלודיקה, שירה
אהוד נתן - בוזוקי אירי, באוראן (תוף אירי)
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/blackvelvetilיום רביעי 27.12 | 22:00 | כניסה: 42/50 ש"ח

איה זהבי פייגלין

מופע דואו חשמלי!

המופע משלב שירים מאלבומי "כל החתיכים אצלי", מאלבום הסולו "שבעה שירים" ומהאלבום האחרון "אמריקה". זוהי הופעה דו קוטבית שזזה בין רוק - פופ אגרסיבי לבין ביצועים של השירים על הגיטרה הקלאסית, כמו שהם נכתבו בחדר.
איה - גיטרות ושירה
הוד שריד - תופים
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/AyaZahavחמישי 11.12 | 22:00 | כניסה: 53/63/70 ש"ח

התפוחים חוזרים לחיפה!

התפוחים הוא הרכב פרוע המונה 6 נגנים ומשלב פ'אנק עם השפעות מוזיקליות מכל העולם, המתמזגות תחת גרוב אימתני. כך נוצר לו ז'אנר חדש – פוסט פ'אנק. 3 נשפנים, דיג'יי, קונטרבס, תופים ואיש סאונד ואפקטים, מובילים חוויה מוזיקלית שנעה בין המולחן למאולתר, מותחת את גבולות המחשבה והיצירתיות, ובעיקר, לא משאירה את הגוף האנושי יציב ולו לרגע. התפוחים הוקמו ב-2003, הוציאו 6 אלבומים, הופיעו באינספור אירועים, פסטיבלים וערים בארץ ובחו"ל, ונחשבים לעמוד תווך חשוב בהתפתחות סצנת הגרוב הישראלית בעשור האחרון. באלבומם השישי, "Dragonz" , שיצא ב-2016, חוקרים התפוחים אלמנטים מהמוזיקה האתיופית, התימנית והצפון אפריקאית, באמצעות שיתופי פעולה עם ווקאליסטים שונים ומפתיעים מהארץ ומארה"ב.
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/theapplesmusic


ארועי דצמבר 2017 בסינקופה-בר