לוח הופעות וארועים*** שימו לב: המופעים יתקיימו בהסינקופה-בר (רח' כיאט 5 - פינת נתנזון, העיר התחתית) אלא אם צויין אחרת ***

שבת 23.2 | 21:30 | כניסה: 63/70 ש"ח

שי בן צור - מופע סולו!

שי בן צור משלב בין שירת ה'קוואלי' המסורתית, שמגיעה מהודו ופקיסטן, לבין השפה העברית הפייטנית, בחומרים פרי עטו וממקורות השירה הסופית. הוא יצר למעשה שפה מוסיקלית מקורית וחדשה שנעה בין מקורות מוסיקת המדבר הרג'אסטאנית לבין השורשים האישיים שלו בעולמות הרוק, עם השפעות מהתרבות הצוענית וזיקה מקבילה לגרוב.
אלבומו האחרון JUNUN הוא שיתוף פעולה עם ג'וני גרינווד (רדיוהד) ונייגל גודריץ (מפיק רדיוהד, יו 2, פול מקרטני ועוד) והוקלט במבצר גודפור ברגאסטן. הוא זכה לתהודה רבה בעולם (אלבום השנה של הסנדי טיימס - מוסיקת עולם) ותהליך ההקלטות תועד לסרט על ידי הבמאי ההוליוודי פול תומאס אנדרסון.
המסע המוסיקלי של שי נע כבר במשך שנים על הקו שבין הודו לישראל, בין העולם הרוחני והתרבותי של המוסיקה הסופית לבין השפעות מהעולם המערבי. במופע הסולו, הוא נוגע במחוזות חדשים: אל תוך שני לופרים הוא מספל חלילים הודים, שירה וביטים. מפרק ומרכיב מחדש את השירים על גבי טקסטורות סאונד שיוצרים מסע אקספרמנטלי מרגש.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/shyebentzurשבת 9.3 | 22:00 | כניסה: 53/60 ש"ח

יהלי סובול - מופע סולו!

יהלי סובול, יוצר שהמילים שלו שרות והמנגינות שלו מדברות. מהאמנים-יוצרים הבולטים והחשובים במוסיקה הישראלית, בזכות קול חד וברור, ובעיקר ייחודי ומקורי, בין אם זה כיוצר המרכזי בהרכב המיתולוגי מוניקה סקס, כאמן סולו וכסופר מוערך. במופע משלב יהלי את המיטב מכל האלבומים שיצר עם מוניקה סקס ולבד, מ"פצעים ונשיקות" ועד "ריצות ארוכות", יחד עם שירים שכתב לאמנים אחרים כמו יזהר אשדות, אריק אינשטיין ויהודית רביץ. אליהם מתלווים סיפורים וגרסאות כיסוי לאמנים שהשפיעו עליו, בהופעה חיה מאוד, דינמית, משתנה ותמיד חד פעמית!
בין השירים שיבוצעו במופע: "מכה אפורה", "השמלה ממדריד", "איש קש", "סוס", "שנים חסומות", "מנגינה", "כל יום קצת", "מספיק בנאדם" ועוד..
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/yali.sobol.fanpageשישי 15.3 | 22:00 | כניסה: 58/70 ש"ח

הכנרת הבינ"ל טניה וינוקור - "Gypsy"

טניה היא כנרת, רקדנית ויוצרת עצמאית. המסע המוסיקלי שלה החל בגיל 3, בגיל העשרה כבר הופיעה בארץ ובעולם, ומאז לא עצרה לרגע. היא הפכה את אהבתה הגדולה לקריירה משגשגת: בראשיתה, הופיעה בלהקת ”מיומנה“, בהמשך לצד אומנים כמו דיויד ברוזה, מוש בן ארי, ריטה וכיכבה בהרכב האלקטרוני ‘מטבוחה פרוג'קט‘.
יצירותיה שואבות השראה ממוזיקה ספרדית, אתנית, קלאסית ואף פופ. מהצליל הראשון מרימה טניה את האנרגיות לשמים ובביצוע ייחודי רק לה בליווי להקה של נגנים מוכשרים מתגלה וירטואוזית בכינור, ריקוד וקצב לצד נוכחות בימתית כריזמטית, שובה וממגנטת.
בימים אלה היא מופיעה עם תוכניתה החדשה - ‘ג'יפסי‘ ובעוד מספר חודשים גם ייצא אלבום הפרויקט. כאן היא חוזרת לילדות – למוסיקה הצוענית עליה גדלה, ועם הסגנונות הנוספים יוצרת תערובת מבעבעת שכולה ים תיכונית.
עם טניה על הבמה: אסף קורנברג - כלי הקשה וקחון | רוי ויסגלס - גיטרה
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/tania.vinokurשישי 29.3 | 22:00 | כניסה: 63/70 ש"ח

קטיפה שחורה - מוזיקה אירית וקלטית

בכירת הלהקות האיריות בארץ חוזרת לסינקופה בהרכב משובח, הכולל את מיטב הנגנים בתחום. הלהקה מנגנת מוזיקה אירית וקלטית מאזורים שונים (אירלנד, סקוטלנד, קנדה, ברטאן, גליסיה) בדגש על מוזיקה שנכתבה בימינו ושירים, ויוצרת חוויה מוזיקלית עשירה, מרגשת ומסעירה.
חברי הלהקה:
אורי שלייפר - כינור, שירה
פיליפ חריפקוב - חליל, חליליות איריות, חמת חלילים אירית
מורן מייזלס - קלידים, מלודיקה, שירה
אהוד נתן - בוזוקי אירי, באוראן (תוף אירי), ניהול מוזיקלי

מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/blackvelvetil


ארועי פברואר 2019 בסינקופה-בר