לוח הופעות וארועים*** שימו לב: המופעים יתקיימו בהסינקופה-בר (רח' כיאט 5 - פינת נתנזון, העיר התחתית) אלא אם צויין אחרת ***

שישי 20.10 | 22:00 | כניסה: 74/80 ש"ח

אפרת גוש

סיבוב הופעות חדש - אינטימי, בועט, ישן וגם חדש!

אפרת גוש בעלת תואר זמרת השנה, שני תפקידים ראשיים בקולנוע, תפקיד במחזמר בקאמרי, הנפיקה שלושה אלבומים עם להיטים ברדיו, שוקדת בימים אלה על אלבום חדש וכחלק מבניית הרפרטואר של האלבום החליטה לצאת לסיבוב הופעות חדש!
"הקהל הוא חלק בלתי נפרד מהיצירה שלי וככזה, אני תמיד אעדיף לחלוק עמו את המסעות המוזיקליים שלי בכל שלב ושלב. גם בשלבי ההתהוות של הפרויקט הבא".
את אפרת ילווה הקלידן והפסנתרן אסף מידן.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/EfratGoshOfficialיום שבת 28.10 | 22:00 | כניסה: 53/60 ש"ח

אלון עדר

מופע אקוסטי

האלבום החדש "השמרנים שוב באופנה" ממשיך לסמן את אלון עדר כאחד הדברים היותר טובים שקורים במוזיקה בארץ. נקודה.
שנתיים אחרי הפריצה הגדולה של אלון עדר עם "קצת אהבה לא תזיק" וכשנה אחרי שהוציא את אלבום ההמשך לפרויקט המקלדות היצרי שלו, "קסיו זעם" שהפכו את עדר לאחד מהיוצרים המוכשרים והמבטיחים במוסיקה הישראלית, חוזר אלון עדר עם שירים חדשים מהאלבום החדש שיצר בינואר 2017.
אלון מביא איתו לבמה רגישות אינסופית ונסיון מוסיקלי עשיר, רוקנרול קלאסי המושפע מהרוק המתקדם של שנות השבעים בישראל בשילוב מוזיקה אלקטרונית ושחורה, לצד שירי משוררים מלאים בהומור. הכשרון מתפרץ בחן ואמת שיוצאים בכל פעם, והופכים כל הופעה לשיכרון חושים של אהבת מוסיקה, רגש ומקצב מסחרר ועשיר.
מכירה מוקדמת/מוזלת
www.facebook.com/אלון-עדר-ולהקה-126831437397584


ארועי אוקטובר 2017 בסינקופה-בר